Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

15.09.2021 11:27

Робоча зустріч директора  РРФООО ЦЗ Олени Кукішевої з керівництвом Роздільнянської МТГ Валерієм Шовкалюком та Ольгою Босюк

Новости.jpg

15 вересня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олени Кукішевої з керівництвом Роздільнянської міської територіальної громади Валерієм Шовкалюком та Ольгою Босюк.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію на ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям. Мова йшла про можливість організації підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, так і безпосередньо на виробництві.

В Одеському центрі ПТО ДСЗ допомогають реалізувати свої ідеї та мрії, якісно навчаючи 32 сучасним спеціальностям, які на сьогодні увійшли в топ актуальних професій. Навчальний заклад працює вже 10 років і відрізнається тим, що запрошує отримати нову спеціальність вже дорослих людей, які роблять свій свідомий вибір на користь професії, актуальної на сьогоднішньому ринку праці. ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» відповідно до ліцензованих в установленому чинним законодавством порядку професій та ліцензійних обсягів навчання здійснює прийом на професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних, які зареєстровані в службі зайнятості, працівників підприємств, організацій, установ, а також приватних осіб на договірних умовах.

Сьогодні Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 33 професіями:

  • 9 професій промислового напрямку: «Електрогазозварник», «Електрогазозварник судновий», «Слюсар-ремонтник», «Токар», «Оператор верстатів з ПК», «Фрезерувальник», «Оператор котельні», «Швачка», «Кравець».

  • 6 професій будівельного напрямку : «Столяр», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Слюсар-сантехнік», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків».

  • 9 професій адміністративно-побутового напрямку: «Перукар (Перукар-модельєр)», «Адміністратор», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»,«Покоївка»,«Манікюрник»,«Педикюрник», «Візажист», «Касир(в банку)».

  • 9 професій торгівельно-харчового напрямку: «Контролер-касир», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Касир торговельного залу», «Кухар», «Кухар судновий», «Кондитер», «Офіціант», «Бармен».

Близько 50 напрямків короткотермінових курсів цільового призначення.

  • КЦП «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності»

  • КЦП «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу»

  • КЦП «AutoCAD – система автоматизованого проектування і креслення»

  • КЦП «Будова та правила керування верстатами з програмним керуванням»

  • КЦП «Ручне аргонодугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом»

  • КЦП «Підготовка управителів багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу» та ін.

Також ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» надає послуги з неформального професійного навчання за професією «кухар» 3-6 розряду. Вартість послуги відповідає затвердженому кошторису За результатами виконання кваліфікаційної роботи особа, яка підтвердила кваліфікацію, одержує свідоцтво державного зразка про рівень кваліфікації за професією «Кухар». 

 

У ході робочої зустрічі було окреслено напрямки продовження співпраці між службою зайнятості, громадою та роботодавцями. Їх реалізація даватиме можливість шукачам роботи – працевлаштуватись, роботодавцям – отримати підготовлені кадри, громаді – отримати додаткові надходження.

 

 

Горсовет.jpg