Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

25.05.2023 18:42

РОБОЧІ ВІЗИТИ ДО СТАРОСТАТІВ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Днями Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком здійснено робочі візити до всіх старостатів Роздільнянської міської територіальної громади з метою визначення пріоритетних напрямків роботи та контролю вже виконаних робіт.

Під час робочих поїздок відбулися зустрічі із депутатами, старостами старостинських округів, колективами освітніх, медичних та культурних закладів в селах громади.

Серед нагальних питань у закладах освіти: облаштування та стан укриттів, перспективи навчальних закладів у зв'язку з дефографічною ситуацією в деяких селах, підготовка до наступного опалювального сезону та здійснення поточних ремонтних робіт.

У амбулаторіях сімейної медицини та ФАПах оглянуті приміщення та визначені пріоритетні напрямки, зокрема, щодо потреб в меблях у Калантаївській АСМ, обговорено проблемні питання систем опалення деяких медзакладів тощо.

У закладах культури особливу увагу приділено необхідності належного оформлення стілажів, оновленню бібліотечного фонду сучасними українськими книжками, задля чого з міського бюджету вже виділялися кошти і бібліотечні фонди мали нові надходження. Планується продовження цієї роботи.

У Будинках культури та сільських клубах порушені питання роботи гуртків та проведення тематичних заходів з урахуванням рекомендацій щодо функціонування в умовах воєнного стану.

Міським головою наголошено, що робота гуртків та проведення заходів для дітей є важливими сьогодні для підтримки молоді, налагодження комунікації та забезпечення можливості творчого розвитку у цей складний час.

Крім того, у межах робочих поїздок оглянуто дороги комунального значення, на ділянках яких плануються поточні ремонтні роботи. Визначено пріоритети у питаннях благоустрою територій.

Під час візиту до Єреміївського старостату керівництво Роздільнянської міської ради відвідало Кубок співдружності старостинських округів. Це змагання з волейболу, які відбулися між юнацькими командами сіл Бурдівка, Єреміївка та Новукраїнка. Місця розподілилися наступним чином: перше місце посіла юнацька команда с. Бурдівка, друге — с. Новоукраїнка і третє — с. Єреміївка.

Валерій Шовкалюк привітав учасників змагань, вручив символічні подарунки та наголосив, що об'єднуватися для проведення спортивних заходів слід й іншим старостатам нашої громади, адже це сприяє популяризації спорту та здорового способу життя.

Участь в робочих візитах до старостинських округів Роздільнянської громади взяли перший заступник міського голови Ольга Босюк, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Микола Петровський та Сергій Крилов, директор КЗ “Роздільнянський центр освіти” Микола Сухий, депутати міської ради Євгегія Ільящук, Олег Пономаренко, Іван Карай, Людмила Кіндзерська та інші.

За результатами усі порушені нагальні питання в населених пунктах старостатів Роздільнянської громади виноситимуться на розгляд постійних комісій міської ради та додатково опрацьовуватимуться з метою позитивного вирішення.