Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

08/11/2023

Рішення міської ради від 09.06.2021 № 771-VIII «Про скасування наказів Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради»


УКРАЇНА
РОЗДІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ сесія VIII скликання

 
РІШЕННЯ

 

Про скасування наказів Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради

 

В зв’язку із перевищенням повноважень начальником Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради Єлізаровою Н.А., щодо присвоєння рангу посадовим особам місцевого самоврядування в супереч вимогам ч. 4 ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та ч. 1 ст. 19 Конституції України, керуючись рішенням Конституційного суду України у справі за конституційним поданням Харківської міської ради щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 19, статті 144 Конституції України, статті 25, частини чотирнадцятої статті 46, частин першої, десятої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (справа про скасування актів органів місцевого самоврядування) від 16 квітня 2009 року справа № 1-9/2009, № 7-рп/2009, враховуючи п. 15 ч. 1 ст. 26, ч. 2 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» й висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, зв’язків з громадськістю, гласності та правопорядку, Роздільнянська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Скасувати присвоєння рангу в наказі (розпорядження) Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради від 01 березня 2021 року № 2/2-к «Про прийняття на роботу Сичук Юлію Анатоліївну», як такий, що не відповідає ч. 4 ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

2. Скасувати присвоєння рангу в наказі (розпорядження) Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради від 01 березня 2021 року № 2/3-к «Про прийняття на роботу Харіну Анну Сергіївну», як такий, що не відповідає ч. 4 ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

3. Роздільнянському міському голові Шовкалюку В.О. на підставі ч. 4 ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» видати розпорядження про присвоєння рангів наступним посадовим особам органу місцевого самоврядування:

- Сичук Юлії Анатоліївні, головному бухгалтеру Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради.

- Харіну Анні Сергіївні, спеціалісту І категорії Відділу соціальної політики Роздільнянської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, зв’язків з громадськістю, гласності та правопорядку.

 

 

Міський голова ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ В.О.Шовкалюк
 

 

   
 

9 червня 2021 року
№771-VIII

   

 


Громада у соцмережах:

       

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення