Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19.11.2023 12:48

Привітання голови громади з нагоди Дня працівників сільського господарства

6559e82bd2cc0__ДЛЯ-САЙТУ-(1).png

     Колоситься пшениця та жито,
     Квітують поля край села.
     Так серцю приємно та любо,
     Дивитись на рідні поля.


Шановні аграрії Роздільнянської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Наша славна Україна з дідів-прадідів славиться своїми працьовитими жителями, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю.
Ваша робота – це мистецтво, яке приносить плоди не тільки землі, а й усім нам.

Сьогодні важко переоцінити вагомий внесок, який ви робите для розвитку нашої громади та країни в цілому. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба. Працюючи на землі, ви не лише забезпечуєте нас продуктами харчування, а й створюєте основу для економічного зростання та соціального добробуту. 

Сьогодні ми надзвичайно гордимося вашими досягненнями та великими змінами, які ви привносите в аграрний сектор незважаючи на важкі умови праці в реаліях війни. Прийміть наші слова вдячності за ваші натружені руки, за невтомну працю та відданість на користь усієї нашої країни. Ваша робота на землі вирощує не лише врожаї, але й тканину національної стійкості та економічного зростання.

Ви є справжніми героями, які крокують у невизначене майбутнє, намагаючись подолати виклики і труднощі. Ваше прагнення до високих стандартів, відданість та силові зусилля заслуговують на найбільшу вдячність та повагу.

Нехай кожен ваш день буде наповнений міцним здоров’ям, відмінним настроєм і людською вдячністю, ваша праця завжди буде багата на врожаї та нові досягнення, а земля хай щедро колоситься пшеницею та засівається добром.

З Днем працівників сільського господарства!

З повагою,
Роздільнянський міський голова
Валерій Шовкалюк


Громада у соцмережах: