Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

17.11.2023 16:30

Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості уклала з Єреміївським комунальним підприємством «Мрія» договір на суспільно корисні роботи

655779afdd80f__photo_2023-11-17_14-18-38.jpg

Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості  долучилася  та продовжує працювати з Роздільнянською та Лиманською територіальною громадами  Роздільнянського району в частині організації та проведення суспільно корисних робіт.   

Сьогодні було укладено 2 договори між Роздільнянською філією Одеського обласного центру зайнятості з Єреміївським комунальним підприємством «Мрія» та Лиманською селищною радою на суспільно корисні роботи для осіб, які перебувають на обліку. Тож до кінця 2023 року ще близько 30 осіб отримають тимчасову роботу та заробіток відповідно до законодавства. З учасниками укладено строкові трудові договори відповідно до КЗпПУ, на весь період виконання робіт за ними зберігається статус безробітного та нараховується заробітна плата.

Завдяки цим роботам на території  населених пунктах проводиться робота з благоустрою території, підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття.

 


Громада у соцмережах: