Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

20.05.2023 15:37

Дмитро Кошевой переміг у фінальних змаганнях обласної Спартакіади на дистанції з бігу на 1500 метрів

18 травня 2023 року у м. Чорноморськ Одеської області пройшли фінальні змагання обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти 2022-2023 навчального року з легкої атлетики.

Незважаючи на те, що команда Роздільнянської міської територіальної громади  виступала у неповному складі (6 з необхідних 10 учасників), у підсумку наші школярі зуміли зайняти 4 місце.

В особовому заліку Дмитро Кошевой на дистанції з бігу на 1500 метрів став чемпіоном!

Естафетна команда у складі Дмитра Кошевого, Домініка Шишканова, Богдана Кошевого та Євгена Блажевського зайняла ІІ місце. Свій внесок у спільний результат зробили також Іван Бессарабчук та Юлія Дикал.

Дякуємо Роздільнянській дитячо-юнацькій спортивній школі та Роздільнянському міському ліцею № 1, адже саме їх учні забезпечили участь команди школярів у цих змаганнях і достойно представили нашу громаду. Тренер команди – Михайло Іванович Делі.

Сподіваємося, що на наступних змаганнях наша збірна команда школярів включатиме також представників і інших навчальних закладів Роздільнянської громади.