Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

19.05.2023 13:17

Майстер-класи з витинанки "Листівка"

У Роздільнянському палаці культури триває серія майстер-класів для внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю, які мешкають на території Роздільнянської міської територіальної громади. Цього разу учасники опанували навички такого виду декоративного мистецтва як витинанка під час майстер-класів “Листівка”. Всі матеріали для роботи надали організатори.

Навчала основам та різновидам витинанки викладачка відділу образотворчого мистецтва КЗ “Роздільнянська дитяча школа мистецтв” Анастасія Кучма, яка допомогла учасникам у створенні власних творчих робіт.

Майстер-класи відбулися у теплій, дружній та спокійній атмосфері. Для внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю такі заходи — чудова нагода здобути нові вміння, відчути красу та поспілкуватися. У цей непростий час — це дуже важливо.

Відзначимо, що майстер-класи в Роздільнянському палаці культури проводяться в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Фотографині: Олена Лисиця, Тетяна Сєдих