Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

05.04.2023 16:16

У Роздільнянській філії Одеського ОЦЗ відбувся захід для внутрішньо переміщених осіб

642d7504b7336__photo_2023-04-04_10-17-18.jpg

У Роздільнянській філії Одеського ОЦЗ відбувся захід для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення, та є зайнятими особами.

Виконуюча обов'язки директора філії Олена Кукішева розповіла учасникам семінару про послуги служби зайнятості, зокрема про порядок видачі ваучера на навчання. Вона зазначила, що таким чином внутрішньо переміщені особи мають право скористатися можливістю отримати нову професію, підвищити кваліфікацію, пройти перепідготовку тощо за рахунок коштів Фонду загальнодержавного страхування на випадок безробіття.

Олена Павлівна ознайомила присутніх з переліком професій та спеціальностей, за якими можна навчатися, детально розповіла про порядок та алгоритм видачі ваучера та зазначила категорії осіб, які мають право на його отримання.

Багатьох така послуга служби зайнятості зацікавила. І вже сьогодні одна особа отримала ваучер за спеціальністю «Бджільництво». Тепер вона укладе угоду з навчальним закладом та незабаром приступить до навчання.


Громада у соцмережах: