Роздільнянська територіальна громада

Одеська область, Роздільнянський район

09.05.2024 13:31

Змагання з легкої атлетики в рамках обласної Спартакіади школярів

7 травня 2024 року на Одеському стадіоні «Динамо» проводились змагання з легкої атлетики в рамках обласної Спартакіади школярів. Це був останній, 15-й вид спартакіади.

Команда Роздільнянської міської територіальної громади зайняла 2 місце.

Особливо відзначились Бурдейна Марія, яка стала чемпіонкою на дистанції 200 метрів, Данилюк Ксенія, яка зайняла 2 місце на дистанції 800 метрів (Роздільнянський міський ліцей № 1).

Вагомий внесок у загальний результат внесли Дикал Юлія, Іванова Віолетта, Іванова Ельвіра (Роздільнянський міський ліцей № 1), Богданова Анна, Школьник Вікторія (Роздільнянський міський ліцей № 4), Чаплигіна Єлизавета, Балаюш Вячеслав (Роздільнянський міський ліцей № 2).

Тренер команди – Делі Михайло Іванович.

У загальному заліку Спартакіади школярів Одеської області з різних видів спорту Роздільнянська міська територіальна громада зайняла 3 місце.